
You can check the price history of Original 120W Flash Charging Adapter Compatible with Vivo X50, 50 Pro, X70 Pro, X70 Pro Plus, X80, X90 Pro with 3 Months Warranty here. This product's current Price in India is ₹1,599 and the lowest final price is ₹1,489. The average and highest prices are ₹1,588 and ₹1,599 respectively. The current offer price of the product is ₹1,567, which is ₹21 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹1,519 |
|---|---|
| 13th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹1,588 |
| Based on 465 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,599 |
| 23rd Dec 2024 | |

Original 80W Charger Compatible with iQOO Z9 Turbo with 3 Months Warranty
Get Deal

Original 25w Adapter Compatible with Samsung Galaxy m14 5g Adapter [Black]
Get Deal
| Price after Coupon or Discount | ₹1,567 |
|---|---|
| Price | ₹1,599 |
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,432 |
| Discount | 47.74% |
| Product Name | Original 120W Flash Charging Adapter Compatible with Vivo X50, 50 Pro, X70 Pro, X70 Pro Plus, X80, X90 Pro with 3 Months Warranty |
|---|---|
| Store Product Code | B0DR8GF56V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dulce Original |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | Dulce Original |
| Model Number | 120W Adapter Vivo X50,Vivo 50 Pro |
| Dimensions | 7.5 x 5.5 x 3.5 cm; 120 g |
| Country of Origin | China |






Original 120W Flash Charging Adapter Compatible with has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 61 individual ratings. You can rate this product at product review page.