
You can check the price history of Orient Electric Fabrisoft DIFS10GP 1000W Dry Iron (Grey) here. This product's current Price in India is ₹766. The average and highest prices are ₹680 and ₹900 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹520 |
|---|---|
| 7th Feb 2020 | |
| Average Price | ₹680 |
| Based on 2268 days price tracking | |
| Highest Price | ₹900 |
| 18th Jun 2020 | |
| Price | ₹766 |
|---|
| Product Name | Orient Electric Fabrisoft DIFS10GP 1000W Dry Iron (Grey) |
|---|---|
| Store Product Code | B07VBKYNNP |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Orient Electric |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | 18001037574, Sunstar Industries & Orient Electric |
| Model Number | Fabrisoft 1000W |
| Model Number | Fabrisoft 1000W |
| Model Name | Lyvi_Parent |
| Dimensions | 25.5L x 13W Centimeters |
Orient Electric Fabrisoft DIFS10GP 1000W Dry Iron has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 296 individual ratings. You can rate this product at product review page.