
You can check the price history of Oreva Plastic Vintage Wall Clock (Brown, 32 X 4 X 32 Cm) - Analog here. This product's current Price in India is ₹356. The average and highest prices are ₹381 and ₹565 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹300 |
|---|---|
| 23rd Jan 2021 | |
| Average Price | ₹381 |
| Based on 2460 days price tracking | |
| Highest Price | ₹565 |
| 9th Jul 2019 | |
| Price | ₹356 |
|---|---|
| MRP | ₹395 |
| Savings | ₹40 |
| Discount | 10% |
| Product Name | Oreva Plastic Vintage Wall Clock (Brown, 32 X 4 X 32 Cm) - Analog |
|---|---|
| Store Product Code | B07TJG8Q9W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | OREVA |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Wall Clocks |
| Product Manufacturer | Ajanta Mfg. Pvt. Ltd. (OREVA Group) |
| Model Number | AQ 6217 |
| Color | Brown |
| Size | 32 cm x 32 cm x 4.5 cm |
| Dimensions | 40W x 320H Millimeters |
| Country of Origin | India |
Oreva Plastic Vintage Wall Clock Brown 32 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 6180 individual ratings. You can rate this product at product review page.