
You can check the price history of Orange Holiday Europe Prepaid eSIM 20GB Internet Data | 30 Days-Use | Data tethering Allowed | 30min & 200 SMS from Europe to Any Country Worldwide here. This product's current Price in USA is $21.95. The average and highest prices are $22.55 and $29.29 respectively.
| Lowest Ever Price | $21.95 |
|---|---|
| 15th Sep 2025 | |
| Average Price | $22.55 |
| Based on 1069 days price tracking | |
| Highest Price | $29.29 |
| 19th May 2023 | |
| Price | $21.95 |
|---|---|
| MRP | $129.99 |
| Savings | $108.04 |
| Discount | 83.11% |
| Product Name | Orange Holiday Europe Prepaid eSIM 20GB Internet Data | 30 Days-Use | Data tethering Allowed | 30min & 200 SMS from Europe to Any Country Worldwide |
|---|---|
| Store Product Code | B0BXP4L87V |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | ROAMING SAVER |
| Rating | 7 / 10 |
| Category | SIM Cards |
| Product Manufacturer | ROAMING SAVER |
| Model Number | eSIM EU 20 GB |
| Model Number | eSIM EU 20 GB |
| Dimensions | 3.54"L x 2.17"W |





Orange Holiday Europe Prepaid eSIM 20GB Internet has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 117 individual ratings. You can rate this product at product review page.