
You can check the price history of OnePlus Bullets Wireless Z3 in-Ear Neckband with 12.4mm Drivers, 3D Spatial Audio,10 mins Charge for 27 hrs Playback, 4 EQ preset, Dynamic bass Enhancement & BT5.4 here. This product's current Price in India is ₹1,499. The average and highest prices are ₹1,504 and ₹1,939 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,199 |
|---|---|
| 24th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹1,505 |
| Based on 290 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,939 |
| 24th Jun 2025 | |
| Price | ₹1,499 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹500 |
| Discount | 25.01% |
| Product Name | OnePlus Bullets Wireless Z3 in-Ear Neckband with 12.4mm Drivers, 3D Spatial Audio,10 mins Charge for 27 hrs Playback, 4 EQ preset, Dynamic bass Enhancement & BT5.4 |
|---|---|
| Store Product Code | B0FBRHCR6C |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | OnePlus |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | ONEPLUS TECHNOLOGY (SHENZHEN) CO., LTD., ONEPLUS TECHNOLOGY (SHENZHEN) CO., LTD. 18C02,18C03, 18C04, AND 18C05, SHUM YIP TERRA BUILDING,BINHE AVENUE NORTH, FUTIAN DISTRICT, SHENZHEN,GUANGDONG, P.R. CHINA 518000 |
| Model Number | E307A |
| Model Number | E307A |
| Model Name | BWZ |
| Dimensions | 12.4 x 17.5 x 1.3 cm; 26 g |
| Country of Origin | China |






OnePlus Bullets Wireless Z3 in-Ear Neckband with has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 226617 individual ratings. You can rate this product at product review page.