
You can check the price history of OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC Bluetooth in Ear Earphones with Mic, 45dB Hybrid ANC, Bombastic Bass - 12.4 mm Drivers, 10 Mins Charge - 20 Hrs Music, 28 Hrs Battery (Grand Green) here. This product's current Price in India is ₹2,249 and the lowest final price is ₹1,648. The average and highest prices are ₹2,021 and ₹2,299 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹1,648 |
|---|---|
| 23rd Sep 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹1,649 |
| 6th Aug 2025 | |
| Average Price | ₹2,023 |
| Based on 1017 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,299 |
| 11th Aug 2023 | |
| Price | ₹2,249 |
|---|---|
| MRP | ₹2,499 |
| Savings | ₹250 |
| Discount | 10.00% |
| Product Name | OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC Bluetooth in Ear Earphones with Mic, 45dB Hybrid ANC, Bombastic Bass - 12.4 mm Drivers, 10 Mins Charge - 20 Hrs Music, 28 Hrs Battery (Grand Green) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CDGGT5RJ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | OnePlus |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | In-Ear |
| Product Manufacturer | JIANZXI RISOUND ELECTRONICS CO. LTD., OnePlus Technology (Shenzhen) Co. Ltd. 18C02, 18C03, 18C04 & 18C05, Shum Yip Terra Building, Binhe Avenue North, Futian District, Shenzhen, Guangdong, P.R. China 518000 |
| Model Number | E306A |
| Model Number | E306A |
| Model Name | BWZ |
| Dimensions | 41.3 x 10.7 x 2.3 cm; 28 g |
| Country of Origin | China |






OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC Bluetooth in has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 230126 individual ratings. You can rate this product at product review page.