
You can check the price history of Omnigrid 3 Inch by 18 Inch Angles Ruler here. This product's current Price in India is ₹2,806. The average and highest prices are ₹2,063 and ₹6,115 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹722 |
|---|---|
| 10th Nov 2016 | |
| Average Price | ₹2,063 |
| Based on 3840 days price tracking | |
| Highest Price | ₹6,115 |
| 26th Sep 2020 | |
| Price | ₹2,806 |
|---|---|
| MRP | ₹3,999 |
| Savings | ₹1,193 |
| Discount | 29.83% |
| Product Name | Omnigrid 3 Inch by 18 Inch Angles Ruler |
|---|---|
| Store Product Code | B000YQKMW6 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Omnigrid |
| Rating | 9.6 / 10 |
| Category | Rulers |
| Product Manufacturer | Dritz |
| Model Number | R18A |
| Color | Yellow,Black |
| Size | 3" x 18" |
| Dimensions | 45.2L x 7.2W Centimeters |
| Country of Origin | USA |
Omnigrid 3 Inch by 18 Inch Angles has 9.6 rating out of 10. This average rating is consist of 6357 individual ratings. You can rate this product at product review page.