
You can check the price history of NIJUKA Anime Printed A4 Size Metal sheet Poster For Home And Room Decoration | For Anime Art Fans Boys And Girls (100% Power User OFA) here. This product's current Price in India is ₹299. The average and highest prices are ₹299 and ₹299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹299 |
|---|---|
| 21st Jul 2025 | |
| Average Price | ₹299 |
| Based on 255 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 21st Jul 2025 | |
| Price | ₹299 |
|---|---|
| MRP | ₹849 |
| Savings | ₹550 |
| Discount | 64.78% |
| Product Name | NIJUKA Anime Printed A4 Size Metal sheet Poster For Home And Room Decoration | For Anime Art Fans Boys And Girls (100% Power User OFA) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FG872Y6K |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | NIJUKA |
| Size | 30.5L x 30W cm |
| Dimensions | 30.5L x 30W Centimeters |
| Country of Origin | India |





NIJUKA Anime Printed A4 Size Metal sheet has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 12 individual ratings. You can rate this product at product review page.