
You can check the price history of Baby Diaper Pants Double Xl (XXL) Pack of 4, 176 Count, (15-25 kg) here. This product's current Price in India is ₹2,199. The average and highest prices are ₹2,178 and ₹3,996 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹599 |
|---|---|
| 28th Nov 2023 | |
| Average Price | ₹2,178 |
| Based on 933 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,996 |
| 2nd Dec 2023 | |
| Price | ₹2,199 |
|---|---|
| MRP | ₹4,996 |
| Savings | ₹2,797 |
| Discount | 55.98% |
| Product Name | Baby Diaper Pants Double Xl (XXL) Pack of 4, 176 Count, (15-25 kg) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CGVLKS3V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Nestura |
| Rating | 7 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | kiran health care |
| Size | XXL |
| Dimensions | 38 x 22 x 38 cm; 1.8 kg |
| Country of Origin | India |






Baby Diaper Pants Double Xl XXL Pack has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 126 individual ratings. You can rate this product at product review page.