
You can check the price history of Mil-Nil Prime CRC Sheet 3 Shelf Multipurpose Slotted Angle Rack, 36 x 24 x 15 Inch (Grey) 16 Gauge Angles here. This product's current Price in India is ₹3,794. The average and highest prices are ₹2,628 and ₹3,794 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,850 |
|---|---|
| 16th Mar 2020 | |
| Average Price | ₹2,628 |
| Based on 2209 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,794 |
| 20th Dec 2025 | |
| Price | ₹3,794 |
|---|---|
| MRP | ₹4,933 |
| Savings | ₹1,139 |
| Discount | 23.08% |
| Product Name | Mil-Nil Prime CRC Sheet 3 Shelf Multipurpose Slotted Angle Rack, 36 x 24 x 15 Inch (Grey) 16 Gauge Angles |
|---|---|
| Store Product Code | B08461492W |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Standing Shelf Units |
| Product Manufacturer | Mil-nil Indusrties. Contact +916359230918 |
| Model Name | MILNIL324154 |
| Color | Grey |
| Size | 36x24x15 in - 16 gauge |
| Dimensions | 38.1D x 61W x 91.4H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mil-Nil Prime CRC Sheet 3 Shelf Multipurpose has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 287 individual ratings. You can rate this product at product review page.