
You can check the price history of mifaso Type C Wall Charging Adapter for Smartphone (1C3A), White here. This product's current Price in India is ₹3,999 and the lowest final price is ₹283. The average and highest prices are ₹3,793 and ₹5,999 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹283 |
|---|---|
| 28th Sep 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹289 |
| 28th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹3,793 |
| Based on 467 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,999 |
| 8th Feb 2025 | |
| Price | ₹3,999 |
|---|---|
| MRP | ₹9,999 |
| Savings | ₹6,000 |
| Discount | 60.00% |
| Product Name | mifaso Type C Wall Charging Adapter for Smartphone (1C3A), White |
|---|---|
| Store Product Code | B09ZKZYBZX |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | mifaso |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | mifaso |
| Model Number | MFS54CT |
| Model Number | MFS54CT |
| Model Name | Xiaomi 120W Quick Cable |
| Dimensions | 12.19 x 8.89 x 0.1 cm; 100 g |
| Country of Origin | China |







mifaso Type C Wall Charging Adapter for has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 16262 individual ratings. You can rate this product at product review page.