
You can check the price history of Micro Center SuperSpeed 2 Pack 128GB USB 3.0 Flash Drive Gum Size Memory Stick Thumb Drive Data Storage Jump Drive (128G-2 Pack) here. This product's current Price in India is ₹6,652. The average and highest prices are ₹4,971 and ₹13,670 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹2,635 |
|---|---|
| 19th Oct 2024 | |
| Average Price | ₹4,971 |
| Based on 1662 days price tracking | |
| Highest Price | ₹13,670 |
| 31st Jul 2025 | |
| Price | ₹6,652 |
|---|---|
| MRP | ₹10,624 |
| Savings | ₹3,972 |
| Discount | 37.38% |
| Product Name | Micro Center SuperSpeed 2 Pack 128GB USB 3.0 Flash Drive Gum Size Memory Stick Thumb Drive Data Storage Jump Drive (128G-2 Pack) |
|---|---|
| Store Product Code | B07T5XGWZY |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Inland |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Pen Drives |
| Product Manufacturer | Inland |
| Model Number | 128GB USB 3.0 S |
| Model Name | 128GB USB 3.0 S |
| Dimensions | 6 x 1.8 x 0.8 cm; 8.5 g |
| Country of Origin | USA |







Micro Center SuperSpeed 2 Pack 128GB USB has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 18493 individual ratings. You can rate this product at product review page.