
You can check the price history of Markstor Dark Dates - Premium Fresh & Soft Dates - 400g here. This product's current Price in India is ₹370. The average and highest prices are ₹336 and ₹400 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹240 |
|---|---|
| 28th May 2022 | |
| Average Price | ₹336 |
| Based on 2312 days price tracking | |
| Highest Price | ₹400 |
| 14th Apr 2025 | |
| Price | ₹370 |
|---|---|
| MRP | ₹500 |
| Savings | ₹130 |
| Discount | 26% |
| Product Name | Markstor Dark Dates - Premium Fresh & Soft Dates - 400g |
|---|---|
| Store Product Code | B07ZN1GZ6F |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Markstor |
| Size | 400 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 14 x 4.5 x 4 cm; 400 g |
| Country of Origin | Oman |






Markstor Dark Dates - Premium Fresh has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 1131 individual ratings. You can rate this product at product review page.