
You can check the price history of Manfrotto MVH502A,546GB-1 Professional Fluid Video System with Aluminum Tripod and Ground Spreader (Black) here. This product's current Price in USA is $769.95. The average and highest prices are $624.38 and $1,126.60 respectively. The current offer price of the product is $839.90.
| Lowest Ever Price | $300.00 |
|---|---|
| 14th Dec 2016 | |
| Average Price | $624.38 |
| Based on 4629 days price tracking | |
| Highest Price | $1,126.60 |
| 13th Jun 2020 | |

Manfrotto MVK502055XPRO3 Photo Video Hybrid Kit with 502 Series Head, Black
Get Deal

Manfrotto Video kit, Head 500 Series (Head 502+ Alu Tripod 055 Levelling)
Get Deal

Manfrotto Video kit, Head 500 Series (Head 502+ CarbTripod 05 5Levelling)
Get Deal
| Price | $769.95 |
|---|
| Product Name | Manfrotto MVH502A,546GB-1 Professional Fluid Video System with Aluminum Tripod and Ground Spreader (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B00E3QI6JE |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Manfrotto |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Complete Tripods |
| Product Manufacturer | Manfrotto |
| Model Number | MVH502A,546GB-1 |
| Model Number | MVH502A,546GB-1 |
| Model Name | Manfrotto 502HD Ball Base Fluid Head / 546GB Tripo |
| Color | Black |
| Dimensions | 32.68 x 7 x 7 inches |







Manfrotto MVH502A546GB-1 Professional Fluid Video System with has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 23 individual ratings. You can rate this product at product review page.