
You can check the price history of MAMMA Diaper Bag for mothers for travel | Small Baby Bag for mother Travel, 3 ways carry | Mini Diaper Bags for Mom for Travel, Waterproof Baby Diaper Bag for mother carry with 9 months warranty here. This product's current Price in India is ₹1,044. The average and highest prices are ₹997 and ₹1,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹799 |
|---|---|
| 5th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹997 |
| Based on 499 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 5th Feb 2025 | |
| Price | ₹1,044 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹955 |
| Discount | 47.77% |
| Product Name | MAMMA Diaper Bag for mothers for travel | Small Baby Bag for mother Travel, 3 ways carry | Mini Diaper Bags for Mom for Travel, Waterproof Baby Diaper Bag for mother carry with 9 months warranty |
|---|---|
| Store Product Code | B0DKXDJ88V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7 / 10 |
| Product Manufacturer | MAMMA, 1ST Floor Office No. 1A G.T.B Nagar DR.Mukherjee Nagar New Delhi 110009 |
| Model Number | M1003 |
| Model Number | M1003 |
| Dimensions | 27 x 26 x 15 cm; 450 g |
| Country of Origin | India |





MAMMA Diaper Bag for mothers for travel has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 42 individual ratings. You can rate this product at product review page.