
You can check the price history of Maggi Chicken Cubes, 4 x 20g here. This product's current Price in India is ₹189. The average and highest prices are ₹172 and ₹479 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹95 |
|---|---|
| 26th Oct 2021 | |
| Average Price | ₹172 |
| Based on 1949 days price tracking | |
| Highest Price | ₹479 |
| 24th Jan 2023 | |
| Price | ₹189 |
|---|---|
| MRP | ₹299 |
| Savings | ₹110 |
| Discount | 36.78% |
| Product Name | Maggi Chicken Cubes, 4 x 20g |
|---|---|
| Store Product Code | B08MZ1MWP6 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Nestle |
| Model Number | 6221007004066X4 |
| Size | 20 g (Pack of 4) |
| Dimensions | 5 x 4 x 6 cm; 80 g |
| Country of Origin | United Arab Emirates |




Maggi Chicken Cubes 4 x 20g has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 5899 individual ratings. You can rate this product at product review page.