
You can check the price history of M&M's Milk Chocolate Candies - 100g (Pack of 3) here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹510 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹225 |
|---|---|
| 18th Apr 2019 | |
| Average Price | ₹510 |
| Based on 2580 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 28th Feb 2026 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹1,299 |
| Savings | ₹300 |
| Discount | 23.09% |
| Product Name | M&M's Milk Chocolate Candies - 100g (Pack of 3) |
|---|---|
| Store Product Code | B07FY2K8DW |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Mars International India Pvt Ltd, 1800407112121 |
| Model Number | M&M's/MILK CHOCO/PK3 |
| Size | 100 g (Pack of 3) |
| Dimensions | 5 x 4 x 6 cm; 100 g |
| Country of Origin | United Kingdom |







MMs Milk Chocolate Candies - 100g Pack has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 260 individual ratings. You can rate this product at product review page.