
You can check the price history of Little Fingers No-Pedal Ride-on Tricycle for Kids - Push Scooter Bike for Toddlers Age 1 to 3 Years - Lightweight Plastic Balance Bike for Indoor Outdoor Riding with Wide Wheels & Easy Grip Handle here. This product's current Price in India is ₹2,490 and the lowest final price is ₹2,085. The average and highest prices are ₹2,417 and ₹2,490 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹2,128 |
|---|---|
| 22nd Sep 2025 | |
| Average Price | ₹2,417 |
| Based on 232 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,490 |
| 13th Aug 2025 | |

Little Fingers Intra Dog Ride-on Toys for Kids with Wheels (Colour May Vary)
Get Deal

Little Fingers Strong and Sturdy Ride on Toys for Kids (Smiley Wagon Rideon)
Get Deal
| Price | ₹2,490 |
|---|---|
| MRP | ₹3,999 |
| Savings | ₹1,509 |
| Discount | 37.73% |
| Product Name | Little Fingers No-Pedal Ride-on Tricycle for Kids - Push Scooter Bike for Toddlers Age 1 to 3 Years - Lightweight Plastic Balance Bike for Indoor Outdoor Riding with Wide Wheels & Easy Grip Handle |
|---|---|
| Store Product Code | B0FK2LTG9J |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Little Fingers |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | LF 9980614524, Little Fingers |
| Model Number | 929A |
| Model Number | 929A |
| Dimensions | 50 x 10 x 30 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |





Little Fingers No-Pedal Ride-on Tricycle for Kids has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 7 individual ratings. You can rate this product at product review page.