
You can check the price history of Lian Li V100 ATX Mid-Tower PC Case, LED RGB Strip, Display Platform Design with Tempered Glass, Support 420mm GPUs, 360mm Radiator, Side I /O & Optimized Airflow, Dust Filiter - White (V100W) here.
| Product Name | Lian Li V100 ATX Mid-Tower PC Case, LED RGB Strip, Display Platform Design with Tempered Glass, Support 420mm GPUs, 360mm Radiator, Side I /O & Optimized Airflow, Dust Filiter - White (V100W) |
|---|---|
| Store Product Code | B0F2T724LP |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Lian Li |
| Rating | 9.6 / 10 |
| Product Manufacturer | LIAN LI |
| Model Number | V100W |
| Model Name | V100W |
| Dimensions | 55.88 x 30.48 x 53.34 cm; 4.54 kg |







Lian Li V100 ATX Mid-Tower PC Case has 9.6 rating out of 10. This average rating is consist of 17 individual ratings. You can rate this product at product review page.