
You can check the price history of Kurkure Namkeen - Chilli Chatka - 78.9g Pack /74g Pack here. This product's current Price in India is ₹17. The average and highest prices are ₹20 and ₹20 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹16 |
|---|---|
| 28th Jan 2026 | |
| Average Price | ₹20 |
| Based on 1075 days price tracking | |
| Highest Price | ₹20 |
| 20th Jun 2023 | |
| Price | ₹17 |
|---|---|
| MRP | ₹20 |
| Savings | ₹3 |
| Discount | 15% |
| Product Name | Kurkure Namkeen - Chilli Chatka - 78.9g Pack /74g Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B074NBPRR4 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Namkeen |
| Product Manufacturer | PepsiCo india Holdings Pvt LTD |
| Model Number | KurkureCC90 |
| Size | 75 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 13.7 x 38.3 x 53.8 cm; 70 g |
| Country of Origin | India |







Kurkure Namkeen - Chilli Chatka - 78.9g has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 3261 individual ratings. You can rate this product at product review page.