
You can check the price history of Hero MotoCorp XOOM 110 VX Drum Brake OBD2B Black Booking for Ex-Showroom Price here. This product's current Price in India is ₹96,826. The average and highest prices are ₹92,122 and ₹96,826 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹87,418 |
|---|---|
| 14th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹92,122 |
| Based on 320 days price tracking | |
| Highest Price | ₹96,826 |
| 20th Jul 2025 | |

Hero MotoCorp XOOM 110 ZX Disc Brake OBD2B Black Booking for Ex-Showroom Price
Get Deal

Hero MotoCorp XOOM 110 VX Drum Brake OBD2B Black Booking for Ex-Showroom Price
Get Deal

Hero MotoCorp XOOM 110 VX Drum Brake OBD2B Black Booking for Ex-Showroom Price
Get Deal
| Price | ₹96,826 |
|---|---|
| MRP | ₹101,826 |
| Savings | ₹5,000 |
| Discount | 4.910% |
| Product Name | Hero MotoCorp XOOM 110 VX Drum Brake OBD2B Black Booking for Ex-Showroom Price |
|---|---|
| Store Product Code | B0FGY6J48V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | 2 Wheelers |
| Product Manufacturer | Hero Motocorp Ltd |
| Size | Xoom VX DRSC (OBD2A) |
| Dimensions | 188.1 x 71.7 x 111.8 cm |
| Country of Origin | India |







Hero MotoCorp XOOM 110 VX Drum Brake has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 43 individual ratings. You can rate this product at product review page.