
You can check the price history of GPS Colour Your Dreams 78A Toner Cartridge Compatible for HP Laserjet M1536, P1560, P1566, 1536dnf , M1536dnf, P1606, P1606dn Printers (78A - 1pcs) here. This product's current Price in India is ₹649. The average and highest prices are ₹610 and ₹699 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹499 |
|---|---|
| 10th Apr 2024 | |
| Average Price | ₹610 |
| Based on 1019 days price tracking | |
| Highest Price | ₹699 |
| 2nd Jul 2023 | |
| Price | ₹649 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹550 |
| Discount | 45.87% |
| Product Name | GPS Colour Your Dreams 78A Toner Cartridge Compatible for HP Laserjet M1536, P1560, P1566, 1536dnf , M1536dnf, P1606, P1606dn Printers (78A - 1pcs) |
|---|---|
| Store Product Code | B0C8BS6KY7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | GPS Colour Your Dreams |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Toner Cartridges |
| Product Manufacturer | GPS Colour Your Dreams |
| Model Number | 78A |
| Model Name | 78A |
| Dimensions | 9.1 x 9.4 x 30.9 cm; 700 g |
| Country of Origin | China |






GPS Colour Your Dreams 78A Toner Cartridge has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 7218 individual ratings. You can rate this product at product review page.