
You can check the price history of 125W Dual Port Fast Smart Car Charger with 2M C-C Cable SuperVooc All Metal PD Quick 45W PD /PPS +80W SuperVOOC Compatible with iPhone & Android Samsung,Vivo,Oppo&Tablets All Brand-Black here. This product's current Price in India is ₹559 and the lowest final price is ₹438. The average and highest prices are ₹560 and ₹649 respectively. The current offer price of the product is ₹537, which is ₹24 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹457 |
|---|---|
| 30th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹560 |
| Based on 187 days price tracking | |
| Highest Price | ₹649 |
| 27th Sep 2025 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹537 |
|---|---|
| Price | ₹559 |
| MRP | ₹3,499 |
| Savings | ₹2,962 |
| Discount | 84.66% |
| Product Name | 125W Dual Port Fast Smart Car Charger with 2M C-C Cable SuperVooc All Metal PD Quick 45W PD /PPS +80W SuperVOOC Compatible with iPhone & Android Samsung,Vivo,Oppo&Tablets All Brand-Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0FRMBLTY7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | GearZTouch |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | EXT TOUCH TECHNOLOGIES |
| Model Number | 125W CAR CHARGER + 2m C - C Cable |
| Model Name | 125W CAR CHARGER + 2m C - C Cable |
| Dimensions | 6 x 5 x 3 cm; 80 g |
| Country of Origin | India |







125W Dual Port Fast Smart Car Charger has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 11 individual ratings. You can rate this product at product review page.