
You can check the price history of Fujifilm Fujfilm X-S20 Mirrorless Digital Camera XF18-55mm Lens Kit here. This product's current Price in USA is $1,999.00. The average and highest prices are $1,842.24 and $2,099.00 respectively.
| Lowest Ever Price | $1,699.00 |
|---|---|
| 22nd Jun 2023 | |
| Average Price | $1,842.24 |
| Based on 1072 days price tracking | |
| Highest Price | $2,099.00 |
| 6th Aug 2024 | |

Fujifilm X-S20 Mirrorless Digital Camera XF16-50mmF2.8-4.8 R LM WR - Black
Get Deal
| Price | $1,999.00 |
|---|
| Product Name | Fujifilm Fujfilm X-S20 Mirrorless Digital Camera XF18-55mm Lens Kit |
|---|---|
| Store Product Code | B0C5Q5YJ5K |
| Store Name | amazon.com |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Mirrorless Cameras |
| Product Manufacturer | Fujifilm |
| Model Number | 16782038 |
| Model Number | 16782038 |
| Model Name | X-S20 XF18-55mm Lens Kit |
| Color | Black |
| Dimensions | 3.4 x 2.6 x 5 inches |







Fujifilm Fujfilm X-S20 Mirrorless Digital Camera XF18-55mm has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.