
You can check the price history of FriendlyELEC CM3588 NAS Kit 2.5G Rockchip Demon Board 4xPCIe3.0 4K /8K CM3588 NAS SDK Kit 4 NVMe HDMI in (16GB Ram+64GB eMMC) here. This product's current Price in India is ₹37,999. The average and highest prices are ₹39,333 and ₹40,000 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹37,999 |
|---|---|
| 2nd Apr 2026 | |
| Average Price | ₹39,333 |
| Based on 97 days price tracking | |
| Highest Price | ₹40,000 |
| 13th Feb 2026 | |
| Price | ₹37,999 |
|---|---|
| MRP | ₹70,000 |
| Savings | ₹32,001 |
| Discount | 45.71% |
| Product Name | FriendlyELEC CM3588 NAS Kit 2.5G Rockchip Demon Board 4xPCIe3.0 4K /8K CM3588 NAS SDK Kit 4 NVMe HDMI in (16GB Ram+64GB eMMC) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DD46WXH6 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | MiiElAOD |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Components |
| Product Manufacturer | Miistore |
| Model Number | 16GB Ram+64GB eMMC |
| Model Number | 16GB Ram+64GB eMMC |
| Dimensions | 12.7 x 10.16 x 12.7 cm |







FriendlyELEC CM3588 NAS Kit 2.5G Rockchip Demon has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 6 individual ratings. You can rate this product at product review page.