
You can check the price history of Foxsky 108 cm (43 inches) Full HD Smart LED TV 43FS-VS (Black) here. This product's current Price in India is ₹9,999. The average and highest prices are ₹14,199 and ₹41,499 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹9,999 |
|---|---|
| 17th Feb 2026 | |
| Average Price | ₹14,199 |
| Based on 1634 days price tracking | |
| Highest Price | ₹41,499 |
| 14th Oct 2021 | |

Foxsky 165 cm (65 inches) 4K UHD QLED Smart TV (WebOS) TV 65FSVS (Black)
Get Deal

Foxsky 127 cm (50 inches)4K UHD QLED Smart TV (WebOS) TV 50FSVS (Black)
Get Deal
| Price | ₹9,999 |
|---|---|
| MRP | ₹41,499 |
| Savings | ₹31,500 |
| Discount | 75.90% |
| Product Name | Foxsky 108 cm (43 inches) Full HD Smart LED TV 43FS-VS (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B08QX3FN4V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Foxsky |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Standard Televisions |
| Product Manufacturer | Foxsky |
| Model Number | 43FS-VS |
| Model Name | FS |
| Dimensions | 19.8D x 96W x 55.8H Centimeters |
| Country of Origin | India |






Foxsky 108 cm 43 inches Full HD has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 685 individual ratings. You can rate this product at product review page.