
You can check the price history of Fitkit FKYM04-P Yoga Mat, 6mm here. This product's current Price in India is ₹699 and the lowest final price is ₹321. The average and highest prices are ₹517 and ₹699 respectively. The current offer price of the product is ₹685.
| Lowest Ever Price | ₹324 |
|---|---|
| 11th Feb 2024 | |
| Average Price | ₹517 |
| Based on 2977 days price tracking | |
| Highest Price | ₹699 |
| 10th Jun 2022 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹685 |
|---|---|
| Price | ₹699 |
| MRP | ₹799 |
| Savings | ₹114 |
| Discount | 14.26% |
| Product Name | Fitkit FKYM04-P Yoga Mat, 6mm |
|---|---|
| Store Product Code | B074VJR1CG |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Fitkit |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Mats |
| Product Manufacturer | (Customer Care:-urbaninternational.online@gmail.com), Winz Sports |
| Size | 6mm |
| Dimensions | 173L x 61W x 0.6Th Centimeters |
| Country of Origin | India |






Fitkit FKYM04-P Yoga Mat 6mm has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 2819 individual ratings. You can rate this product at product review page.