
You can check the price history of Fastrack Vyb Pioneer Quartz Analog Light Blue Dial Silver Stainless Steel Strap Watch for Men - FV30037SM01W here. This product's current Price in India is ₹1,792. The average and highest prices are ₹1,907 and ₹2,560 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,535 |
|---|---|
| 30th Dec 2025 | |
| Average Price | ₹1,907 |
| Based on 159 days price tracking | |
| Highest Price | ₹2,560 |
| 18th Jan 2026 | |
| Price | ₹1,792 |
|---|---|
| MRP | ₹2,560 |
| Savings | ₹768 |
| Discount | 30% |
| Product Name | Fastrack Vyb Pioneer Quartz Analog Light Blue Dial Silver Stainless Steel Strap Watch for Men - FV30037SM01W |
|---|---|
| Store Product Code | B0G2SDZK16 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Fastrack |
| Rating | 9 / 10 |
| Category | Wrist Watches |
| Product Manufacturer | Swissam Products Ltd, 29Th Floor, Citicorp Centre, 18 Whitfield Road, North Point, Hong Kong, Titan Company Limited |
| Model Number | FV30037SM01W |
| Model Number | FV30037SM01W |
| Model Name | Fastrack Vyb Pioneer |
| Dimensions | 4.6 x 4 x 1.1 cm; 200 g |
| Country of Origin | Hong Kong |







Fastrack Vyb Pioneer Quartz Analog Light Blue has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 13 individual ratings. You can rate this product at product review page.