
You can check the price history of Fairtex Muay Thai Boxing Gloves BGV1 Solid Yellow, 10 oz here. This product's current Price in India is ₹24,674. The average and highest prices are ₹21,854 and ₹24,674 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹17,094 |
|---|---|
| 28th Oct 2024 | |
| Average Price | ₹21,854 |
| Based on 525 days price tracking | |
| Highest Price | ₹24,674 |
| 4th Apr 2026 | |
| Price | ₹24,674 |
|---|
| Product Name | Fairtex Muay Thai Boxing Gloves BGV1 Solid Yellow, 10 oz |
|---|---|
| Store Product Code | B07TWK9Z9V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Fairtex |
| Rating | 9.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Fairtex |
| Size | 10 oz |
Fairtex Muay Thai Boxing Gloves BGV1 Solid has 9.4 rating out of 10. This average rating is consist of 1705 individual ratings. You can rate this product at product review page.