
You can check the price history of EVM ETC 18A Toner Cartridge - Compatible with HP LaserJet Pro M104a / M104W / MFP M132snw / m132fp / M132fw / M132nw - 1 Year Warranty (ETC-18A) here. This product's current Price in India is ₹581. The average and highest prices are ₹573 and ₹599 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹499 |
|---|---|
| 18th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹573 |
| Based on 208 days price tracking | |
| Highest Price | ₹599 |
| 8th Sep 2025 | |
| Price | ₹581 |
|---|---|
| MRP | ₹1,150 |
| Savings | ₹569 |
| Discount | 49.47% |
| Product Name | EVM ETC 18A Toner Cartridge - Compatible with HP LaserJet Pro M104a / M104W / MFP M132snw / m132fp / M132fw / M132nw - 1 Year Warranty (ETC-18A) |
|---|---|
| Store Product Code | B0F1KCMR52 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | EVM |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Product Manufacturer | EVM |
| Model Number | EVM-ETC-18A |
| Model Name | Laser Printer Toner Cartridge ETC 18A |
| Dimensions | 30 x 8 x 9 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |






EVM ETC 18A Toner Cartridge - Compatible has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 37 individual ratings. You can rate this product at product review page.