
You can check the price history of Eveready Neonix 9W Color LED Bulb, B22 Base, Pink, Pack of 4 here. This product's current Price in India is ₹335. The average and highest prices are ₹294 and ₹335 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹184 |
|---|---|
| 29th May 2025 | |
| Average Price | ₹294 |
| Based on 357 days price tracking | |
| Highest Price | ₹335 |
| 10th Apr 2025 | |
| Price | ₹335 |
|---|---|
| MRP | ₹560 |
| Savings | ₹225 |
| Discount | 40.17% |
| Product Name | Eveready Neonix 9W Color LED Bulb, B22 Base, Pink, Pack of 4 |
|---|---|
| Store Product Code | B0DW8NPC5K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Eveready |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | EVEREADY INDUSTRIES INDIA LTD. |
| Color | Pink |
| Dimensions | 6W x 10.6H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Eveready Neonix 9W Color LED Bulb B22 has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 10429 individual ratings. You can rate this product at product review page.