
You can check the price history of EasyShoppingBazaar Bird Net /Pigeon Net /Anti Bird Net UV Stabilized HDPE (with Clips & Tying Ropes) White - 15 x 25 Ft here. This product's current Price in India is ₹1,433. The average and highest prices are ₹1,458 and ₹1,570 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹199 |
|---|---|
| 12th Nov 2024 | |
| Average Price | ₹1,458 |
| Based on 1392 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,570 |
| 1st Mar 2023 | |
| Price | ₹1,433 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹566 |
| Discount | 28.31% |
| Product Name | EasyShoppingBazaar Bird Net /Pigeon Net /Anti Bird Net UV Stabilized HDPE (with Clips & Tying Ropes) White - 15 x 25 Ft |
|---|---|
| Store Product Code | B0B2WKVV3V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | easyshoppingbazaar |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Bird Control |
| Product Manufacturer | Easyshoppingbazaar, 487/64, 2nd floor, Peeragarhi, National Market, Delhi 110087, 9810067893, easyshoppingbazaar |
| Model Number | Easy 15x25 W |
| Dimensions | 10 x 10 x 10 cm; 453.59 g |
| Country of Origin | India |
EasyShoppingBazaar Bird Net Pigeon Net Anti Bird has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 13857 individual ratings. You can rate this product at product review page.