
You can check the price history of Dry fruit hub Ajwa Dates 500gm | Khajoor | Ajwa dates original | Authentic Madina Dates | Natural, Soft & Sweet | Handpicked, Fresh & Hygienically Packed | Ready to Eat here. This product's current Price in India is ₹649. The average and highest prices are ₹685 and ₹799 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹466 |
|---|---|
| 7th May 2022 | |
| Average Price | ₹685 |
| Based on 1505 days price tracking | |
| Highest Price | ₹799 |
| 23rd Nov 2023 | |
| Price | ₹649 |
|---|---|
| MRP | ₹950 |
| Savings | ₹301 |
| Discount | 31.68% |
| Product Name | Dry fruit hub Ajwa Dates 500gm | Khajoor | Ajwa dates original | Authentic Madina Dates | Natural, Soft & Sweet | Handpicked, Fresh & Hygienically Packed | Ready to Eat |
|---|---|
| Store Product Code | B09SB9GP4K |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | DRY FRUIT HUB |
| Size | 500 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 17 x 11 x 6 cm; 500 g |
| Country of Origin | United Arab Emirates |







Dry fruit hub Ajwa Dates 500gm has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 472 individual ratings. You can rate this product at product review page.