
You can check the price history of Dove Cream Beauty Bathing Bar 3x75 g here. This product's current Price in India is ₹137. The average and highest prices are ₹280 and ₹3,111 respectively. The current offer price of the product is ₹212, which is ₹68 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹89 |
|---|---|
| 3rd May 2016 | |
| Average Price | ₹276 |
| Based on 3723 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,111 |
| 21st Oct 2016 | |

Dove Moisturizing Cream Beauty Bar Dove 3.15 Oz Soap (White) - Set of 3
Get Deal
| Price | ₹137 |
|---|---|
| MRP | ₹143 |
| Savings | ₹6 |
| Discount | 4.195% |
| Product Name | Dove Cream Beauty Bathing Bar 3x75 g |
|---|---|
| Store Product Code | B00U7CLI7K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Dove |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Solid Soap Bars |
| Product Manufacturer | Dove |
| Dimensions | 12 x 7 x 8 cm; 75 g |
| Country of Origin | India |






Dove Cream Beauty Bathing Bar 3x75 g has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 48293 individual ratings. You can rate this product at product review page.