
You can check the price history of Designerz hub Oppo K13 5g Back Cover | Soft Silicone Slim Back Case Cover for Oppo K13 5g- Black here. This product's current Price in India is ₹197. The average and highest prices are ₹195 and ₹205 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹177 |
|---|---|
| 22nd Sep 2025 | |
| Average Price | ₹195 |
| Based on 340 days price tracking | |
| Highest Price | ₹205 |
| 9th Jan 2026 | |
| Price | ₹197 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹1,002 |
| Discount | 83.57% |
| Product Name | Designerz hub Oppo K13 5g Back Cover | Soft Silicone Slim Back Case Cover for Oppo K13 5g- Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0F6MZZXMX |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Designerz hub |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | Designerz hub |
| Model Number | Oppo K13 5g - 1010 |
| Model Name | Oppo K13 5g - 1010 |
| Dimensions | 18 x 11 x 2 cm; 40 g |
| Country of Origin | China |





Designerz hub Oppo K13 5g Back Cover has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 201 individual ratings. You can rate this product at product review page.