
You can check the price history of Royal Blue Cushion Covers 16x16 inch Set of 2 Sofa Cushion Pillow Covers Decorative Silk Cushion Covers Pack of 2 here. This product's current Price in India is ₹349. The average and highest prices are ₹294 and ₹349 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹239 |
|---|---|
| 16th Feb 2023 | |
| Average Price | ₹294 |
| Based on 1691 days price tracking | |
| Highest Price | ₹349 |
| 28th Sep 2021 | |
| Price | ₹349 |
|---|---|
| MRP | ₹1,499 |
| Savings | ₹1,150 |
| Discount | 76.71% |
| Product Name | Royal Blue Cushion Covers 16x16 inch Set of 2 Sofa Cushion Pillow Covers Decorative Silk Cushion Covers Pack of 2 |
|---|---|
| Store Product Code | B093DB6QF3 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Cushion Covers |
| Product Manufacturer | THE DARJII |
| Model Number | PCS10017-2A |
| Color | Royal Blue |
| Size | 16x16 inch/40x40 cm Set of 2 |
| Dimensions | 40.6L x 40.6W Centimeters |
| Country of Origin | India |
Royal Blue Cushion Covers 16x16 inch Set has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 466 individual ratings. You can rate this product at product review page.