
You can check the price history of COOFANDY 216 Strips Double Sided Tape for Fashion, Clothing and Body | All Day Strength Invisible Dress Tape for women | Gentle to stick on Skin and clothes | Transparent (216 strips) here. This product's current Price in India is ₹160. The average and highest prices are ₹177 and ₹299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹127 |
|---|---|
| 27th Feb 2026 | |
| Average Price | ₹177 |
| Based on 746 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 10th Jun 2024 | |
| Price | ₹160 |
|---|---|
| MRP | ₹299 |
| Savings | ₹139 |
| Discount | 46.48% |
| Product Name | COOFANDY 216 Strips Double Sided Tape for Fashion, Clothing and Body | All Day Strength Invisible Dress Tape for women | Gentle to stick on Skin and clothes | Transparent (216 strips) |
|---|---|
| Store Product Code | B0CVS24M1V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | COOFANDY |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Lingerie Tape |
| Product Manufacturer | COOFANDY, COOFANDY |
| Size | 10 x 10 x 5 cm |
| Dimensions | 10 x 10 x 5 cm; 20 g |
| Country of Origin | India |






COOFANDY 216 Strips Double Sided Tape for has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 1870 individual ratings. You can rate this product at product review page.