
You can check the price history of CMF 33W Type-C Power Fast Charger Adapter for CMF Phone 1 | Nothing Phone 2a Plus | Phone 2a, 2,1 | 33-watt Quick Charge 3A Wall Android Charging Adaptor for Nothing Mobile, White here. This product's current Price in India is ₹799 and the lowest final price is ₹545. The average and highest prices are ₹821 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹573 |
|---|---|
| 4th May 2025 | |
| Average Price | ₹821 |
| Based on 541 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 9th Oct 2024 | |
| Price | ₹799 |
|---|---|
| MRP | ₹1,499 |
| Savings | ₹700 |
| Discount | 46.69% |
| Product Name | CMF 33W Type-C Power Fast Charger Adapter for CMF Phone 1 | Nothing Phone 2a Plus | Phone 2a, 2,1 | 33-watt Quick Charge 3A Wall Android Charging Adaptor for Nothing Mobile, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0DJR6MSWH |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | ZYBUX |
| Rating | 6.4 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Creatons Corporation Private Limited |
| Model Number | Zbx-33W |
| Model Name | Power 33W Fast Type-C Charger Adapter |
| Dimensions | 2.8 x 5.24 x 4.7 cm; 70 g |
| Country of Origin | China |






CMF 33W Type-C Power Fast Charger Adapter has 6.4 rating out of 10. This average rating is consist of 659 individual ratings. You can rate this product at product review page.