
You can check the price history of CMF 33W PPS Type C Quick Fast Charger Adapter Compatible with CMF Phone 2 Pro /1 /Nothing Phone 3 /3A /3A Pro /2 /2A / 2A Plus /2A Special Edition /1 /Tablet /Samsung /Realme /iPhone, USB C 33 Watt Adaptor, White here. This product's current Price in India is ₹679. The average and highest prices are ₹1,239 and ₹5,534 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹579 |
|---|---|
| 1st Aug 2025 | |
| Average Price | ₹1,239 |
| Based on 283 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,534 |
| 23rd Jul 2025 | |
| Price | ₹679 |
|---|---|
| MRP | ₹1,499 |
| Savings | ₹820 |
| Discount | 54.70% |
| Product Name | CMF 33W PPS Type C Quick Fast Charger Adapter Compatible with CMF Phone 2 Pro /1 /Nothing Phone 3 /3A /3A Pro /2 /2A / 2A Plus /2A Special Edition /1 /Tablet /Samsung /Realme /iPhone, USB C 33 Watt Adaptor, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0FFMNYWPN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TOPGO |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | topgo |
| Model Number | CLC_Cmf 33W Adapter |
| Model Name | 33W Quick Rapid Fast Charging Adapter |
| Dimensions | 6 x 5 x 2.8 cm; 102 g |
| Country of Origin | China |







CMF 33W PPS Type C Quick Fast has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 22678 individual ratings. You can rate this product at product review page.