
You can check the price history of Cif Perfect Finish Steel Cleaner 435ml Pack of 2 here. This product's current Price in India is ₹499. The average and highest prices are ₹607 and ₹869 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹217 |
|---|---|
| 8th Oct 2023 | |
| Average Price | ₹608 |
| Based on 1854 days price tracking | |
| Highest Price | ₹869 |
| 3rd Jan 2024 | |
| Price | ₹499 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹500 |
| Discount | 50.05% |
| Product Name | Cif Perfect Finish Steel Cleaner 435ml Pack of 2 |
|---|---|
| Store Product Code | B07RPB77DN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Cif |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Kitchen Cleaners |
| Product Manufacturer | UNILEVER INTERNATIONAL |
| Model Number | 110135993-1 |
| Size | 870 ml (Pack of 1) |
| Dimensions | 7 x 5.8 x 25 cm; 440 g |
| Country of Origin | United Kingdom |


Cif Perfect Finish Steel Cleaner 435ml Pack has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 4008 individual ratings. You can rate this product at product review page.