
You can check the price history of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack] here. This product's current Price in India is ₹148. The average and highest prices are ₹159 and ₹199 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹99 |
|---|---|
| 1st Apr 2022 | |
| Average Price | ₹159 |
| Based on 1748 days price tracking | |
| Highest Price | ₹199 |
| 1st Oct 2021 | |
| Price | ₹148 |
|---|---|
| MRP | ₹500 |
| Savings | ₹352 |
| Discount | 70.4% |
| Product Name | CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack] |
|---|---|
| Store Product Code | B09794DV53 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Product Manufacturer | CHATOKDE |
| Size | 400 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 19 x 18 x 7 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |
![Image of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack]](https://m.media-amazon.com/images/I/41xhtTNMUSL.jpg)
![Image of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack]](https://m.media-amazon.com/images/I/41z2OlpVW-L.jpg)
![Image of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack]](https://m.media-amazon.com/images/I/41nVIqAq5KL.jpg)
![Image of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack]](https://m.media-amazon.com/images/I/31BiD3Yh+JS.jpg)
![Image of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack]](https://m.media-amazon.com/images/I/41Zime7qrwS.jpg)
![Image of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack]](https://m.media-amazon.com/images/I/41A+RVymCeS.jpg)
![Image of CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal Jam , 400g [JAR Pack]](https://m.media-amazon.com/images/I/417dWhAA-dS.jpg)
CHATOKDE Natural Himalayan Gulkand - Rose Petal has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 155 individual ratings. You can rate this product at product review page.