
You can check the price history of CELLO Plastic Casserole - 1500 ml, 1 Piece, Maroon here. This product's current Price in India is ₹483. The average and highest prices are ₹545 and ₹712 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹344 |
|---|---|
| 24th Mar 2020 | |
| Average Price | ₹545 |
| Based on 2779 days price tracking | |
| Highest Price | ₹712 |
| 9th Jan 2023 | |
| Price | ₹483 |
|---|---|
| MRP | ₹712 |
| Savings | ₹229 |
| Discount | 32.16% |
| Product Name | CELLO Plastic Casserole - 1500 ml, 1 Piece, Maroon |
|---|---|
| Store Product Code | B019RDB324 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CELLO |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Baking Dishes |
| Product Manufacturer | Cello |
| Model Number | CAS_PRISM_[Assorted color]_1500 ml |
| Dimensions | 22D x 14W x 14H Centimeters |
CELLO Plastic Casserole - 1500 ml 1 has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 777 individual ratings. You can rate this product at product review page.