
You can check the price history of Casodon 5D Full Glue Tempered Glass for Google Pixel 6A (Black) Full Screen Coverage with Easy Installation Kit here. This product's current Price in India is ₹299. The average and highest prices are ₹295 and ₹299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹254 |
|---|---|
| 28th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹295 |
| Based on 1370 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 3rd Jul 2022 | |
| Price | ₹299 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹700 |
| Discount | 70.07% |
| Product Name | Casodon 5D Full Glue Tempered Glass for Google Pixel 6A (Black) Full Screen Coverage with Easy Installation Kit |
|---|---|
| Store Product Code | B0B4K1GTQF |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Casodon |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Category | Screen Protectors |
| Product Manufacturer | Pixel 6A temper glass |
| Model Number | Pixel 6A |
| Dimensions | 10L x 10W Centimeters |
| Country of Origin | China |







Casodon 5D Full Glue Tempered Glass for has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 176 individual ratings. You can rate this product at product review page.