
You can check the price history of CamelBak Eddy+ Kids Bite Valve Straw Tritan Renew Water Bottle True Blue, 14oz here. This product's current Price in India is ₹2,719. The average and highest prices are ₹3,258 and ₹5,227 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,739 |
|---|---|
| 28th Nov 2024 | |
| Average Price | ₹3,258 |
| Based on 904 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,227 |
| 3rd Nov 2025 | |

CamelBak Kids Eddy+ Bite Valve Straw Tritan Renew Water Bottle Arrgh Matey, 14oz
Get Deal
| Price | ₹2,719 |
|---|---|
| MRP | ₹4,311 |
| Savings | ₹1,592 |
| Discount | 36.93% |
| Product Name | CamelBak Eddy+ Kids Bite Valve Straw Tritan Renew Water Bottle True Blue, 14oz |
|---|---|
| Store Product Code | B08QVDHLJM |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Water Bottles |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2472403041 |
| Model Name | eddy+ Kids Tritan Renew |
| Size | 14 oz |
| Dimensions | 11W x 18H Centimeters |
| Country of Origin | USA |
CamelBak Eddy Kids Bite Valve Straw Tritan has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 3520 individual ratings. You can rate this product at product review page.