
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Bites Hazelnut Chocolate Pack, 30 g (Pack of 6) here. This product's current Price in India is ₹600. The average and highest prices are ₹401 and ₹600 respectively. The current offer price of the product is ₹745.
| Lowest Ever Price | ₹315 |
|---|---|
| 13th Mar 2023 | |
| Average Price | ₹401 |
| Based on 1387 days price tracking | |
| Highest Price | ₹600 |
| 23rd Aug 2024 | |
| Price | ₹600 |
|---|
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Bites Hazelnut Chocolate Pack, 30 g (Pack of 6) |
|---|---|
| Store Product Code | B09ZBCK1J9 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Makson Healthcare Pvt Ltd. |
| Size | 180 g |
| Dimensions | 11.5 x 12 x 30 cm; 180 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Bites Hazelnut Chocolate Pack has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 1958 individual ratings. You can rate this product at product review page.