
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Bites Almond Chocolate Pack, 30 g (Pack of 6) here. This product's current Price in India is ₹409. The average and highest prices are ₹387 and ₹540 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹243 |
|---|---|
| 14th Jan 2024 | |
| Average Price | ₹387 |
| Based on 1386 days price tracking | |
| Highest Price | ₹540 |
| 23rd Aug 2024 | |
| Price | ₹409 |
|---|---|
| MRP | ₹450 |
| Savings | ₹41 |
| Discount | 9.111% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Bites Almond Chocolate Pack, 30 g (Pack of 6) |
|---|---|
| Store Product Code | B09ZBD6B31 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Makson Healthcare Pvt Ltd. |
| Size | 180 g |
| Dimensions | 11.5 x 12 x 30 cm; 180 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Bites Almond Chocolate Pack has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 1956 individual ratings. You can rate this product at product review page.