
You can check the price history of Cadbury Celebrations Assorted Chocolate Diwali Gift Pack, 49.2 g (Pack of 10) here. This product's current Price in India is ₹500. The average and highest prices are ₹484 and ₹550 respectively. The current offer price of the product is ₹639.
| Lowest Ever Price | ₹100 |
|---|---|
| 29th Jul 2018 | |
| Average Price | ₹484 |
| Based on 2820 days price tracking | |
| Highest Price | ₹550 |
| 1st Jun 2025 | |
| Price | ₹500 |
|---|---|
| MRP | ₹580 |
| Savings | ₹80 |
| Discount | 13.79% |
| Product Name | Cadbury Celebrations Assorted Chocolate Diwali Gift Pack, 49.2 g (Pack of 10) |
|---|---|
| Store Product Code | B07F6C9D67 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 8901233028989_FBA |
| Size | 492 g |
| Dimensions | 15 x 19.5 x 16 cm; 492 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Celebrations Assorted Chocolate Diwali Gift Pack has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 2271 individual ratings. You can rate this product at product review page.