
You can check the price history of 90mm Twist Shift Grips - Grip Shift and Revoshift Compatible Available here. This product's current Price in India is ₹3,556. The average and highest prices are ₹4,181 and ₹4,396 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹3,556 |
|---|---|
| 29th Mar 2026 | |
| Average Price | ₹4,181 |
| Based on 190 days price tracking | |
| Highest Price | ₹4,396 |
| 16th Mar 2026 | |
| Price | ₹3,556 |
|---|
| Product Name | 90mm Twist Shift Grips - Grip Shift and Revoshift Compatible Available |
|---|---|
| Store Product Code | B07XYDL8XT |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BW USA |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | BW USA |
| Size | 90mm |
| Dimensions | 9L x 9W Centimeters |
| Country of Origin | USA |







90mm Twist Shift Grips - Grip Shift has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 1209 individual ratings. You can rate this product at product review page.