
You can check the price history of Bosch Offroader Horn Black Colour 12 V Single For Car, LCV,3-Wheeler,Bike here. This product's current Price in India is ₹384. The average and highest prices are ₹405 and ₹1,999 respectively. The current offer price of the product is ₹376, which is ₹29 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹135 |
|---|---|
| 16th Sep 2018 | |
| Average Price | ₹405 |
| Based on 3055 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,999 |
| 21st Dec 2023 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹376 |
|---|---|
| Price | ₹384 |
| MRP | ₹385 |
| Savings | ₹9 |
| Discount | 2.254% |
| Product Name | Bosch Offroader Horn Black Colour 12 V Single For Car, LCV,3-Wheeler,Bike |
|---|---|
| Store Product Code | B01H078U7A |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Bosch |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Category | Car Horns |
| Product Manufacturer | Bosch Limited |
| Model Number | F002H50904 |
| Dimensions | 15.2 x 9 x 15.2 cm; 1.8 kg |
| Country of Origin | India |






Bosch Offroader Horn Black Colour 12 V has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 155 individual ratings. You can rate this product at product review page.