
You can check the price history of Bormioli Rocco Quattro Stagioni Anphora Canning Jar, 300ml, Set of 6 here. This product's current Price in India is ₹3,500. The average and highest prices are ₹5,998 and ₹13,500 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,170 |
|---|---|
| 30th Jan 2019 | |
| Average Price | ₹5,998 |
| Based on 2883 days price tracking | |
| Highest Price | ₹13,500 |
| 3rd Jan 2023 | |

Bormioli Rocco Quattro Stagioni Canning Jar, 1 Litre, Set of 3, Transparent
Get Deal
| Price | ₹3,500 |
|---|
| Product Name | Bormioli Rocco Quattro Stagioni Anphora Canning Jar, 300ml, Set of 6 |
|---|---|
| Store Product Code | B01LZPXW7X |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Bormioli Rocco |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Bormioli Rocco |
| Model Number | 357750MDE121990 |
| Size | 8.5 oz (12 Count) |
| Dimensions | 10.2L x 10.2W x 20.3H Centimeters |
| Country of Origin | USA |
Bormioli Rocco Quattro Stagioni Anphora Canning Jar has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 804 individual ratings. You can rate this product at product review page.